Zadaj pytanie on-line

O firmie

BOPSS serwis

 serwis opon, wulkanizacja, auto serwis, mechanika, felgi, alufelgi

Firma BOPSS na rynku istnieje od 1994 roku. Swe początki firma opierała głównie na Serwisie oponiarskim i sprzedaży alufelg. Bardzo szeroka oferta felg aluminiowych, wysoka jakość towaru niskie ceny i doświadczenie na rynku szybko zaowocowały zaufaniem naszych klientów i powstało alu centrum największy wybór felg w Polsce. Wpłynęło to na rozwój firmy i pozwoliło nam rozpatrywać indywidualne potrzeby klientów.

 

MECHANIKA Suwałki

W 2012r Firma wybudowała nowy Serwis samochodowy 8-mio stanowiskowy, gdzie poszerzyła swe usługi o mechanikę samochodową i elektromechanikę pojazdową zatrudniając wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem i wyposażając auto serwis  w najnowsze urządzenia i sprzęt.

         Posiadasz samochód, który sprawia kłopot? Albo właśnie zakupiłeś nowy pojazd, o który chcesz szczególnie dbać? To moment, abyś znalazł odpowiedni warsztat samochodowy w mieście Suwałki, gdzie dostępne są pokolizyjne naprawy, oraz kontrolne wizyty. Wyspecjalizowani mechanicy samochodowi zatroszczą się o Twój pojazd jak nikt inny, pilnując, żeby nie wystąpiła w nim żadna awaria, przeszkadzająca Ci w momencie w podróży lub zagrozi Twojemu bezpieczeństwu.PRZEGLĄD AUTA ZA 1ZŁ . W niedługim czasie wskażą także odpowiednie podzespoły do Twojego pojazdu i poradzą Ci, jak o niego się troszczyć, żeby mógł służyć długi czas. BOPSS SERWIS Zaprasza.

  serwis opon Suwałki, Mechanika Suwałki      

SKLEP części samochodowe Suwałki

Szukasz nowych rodzajów felg, które podkreślą linię Twojego auta, dodadzą mu harakteru, nadając nieco bardziej drapieżnego, sportowego charakteru. Nowe felgi aluminiowe w szerokim zestawie kolorów i rozmiarów, opony nowe, używane , bieżnikowane, komplety kół na feldze aluminiowej (na sezon letni i zimowy), tanie felgi stalowe, a także wiele innych akcesoriów niezbędnych dla zapewnienia właściwego i estetycznego mocowania koła. Oferujemy alufelgi w w rozmiarach od 13'' do 24''. Bogaty wybór to gwarancja satysfakcji, dlatego mamy do wyboru 100 000 felg, które są dostępne od ręki. Dopasowane do Twojego auta i bezpieczne – gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Z naszych usług, wiedzy i towarów korzystają autoryzowane serwisy samochodowe z całej Polski.

Specjaliści firmy BOPSS chętnie odpowiedzą na każde pytanie prze emill, GG, telefonicznie jak i na miejscu w serwisie, związane z aspektami technicznymi felg aluminiowych. Współpracujemy z firmą kurierską GLS, która gwarantuje dostarczenie starannie zabezpieczonej przesyłki w ciągu 24 godzin od jej nadania.

Centrum Felg BOPSS rozpoczęło działalność w 2008 roku. Za pośrednictwem portalu aukcyjnego sprzedawało wówczas felgi aluminiowe.Nasza oferta jest bogata – to 100 000 felg stalowych i metalowych, opony oraz akcesoria takie jak: śruby, nakrętki, wentyle czy niezbędne zabezpieczenia. Zaspokajając rozmaite wymagania naszych Klientów, zapewniamy im dostęp do wielu wersji kolorystycznych i różnych parametrów technicznych. Sprawdź bogatą ofertę naszej firmy, obfitującą w setki różnorodnych produktów .Towary sprowadzane przez naszą firmę są tylko i wyłącznie z zaufanych fabryk, cieszących się dużą jakością wykonania swoich wyrobów. Wieloletni doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować które z fabryk są godne polecenia. Przyjęliśmy zasadę, że wolimy zakupić towar w droższych cenach, ale za to dostajemy towar lepszy jakościowo. Niestety skutkuje to czasami tym, że nie możemy dać cen tak niskich jak nasza konkurencja.

Felgi posiadają certyfikaty ISO, VIA, JWL a niektóre z modeli certyfikaty TUV. Produkty, które Państwu proponujemy są objęte 3-letnią gwarancją. Badanie potwierdzające ich wysoką jakość zostało przeprowadzone w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji (PIMOT). Felgi uzyskały certyfikat bezpieczeństwa B (gwarantujący ich wysoką jakość). Jest to równoznaczne z certyfikatem TUV w Niemczech. Warto podkreślić, że każde państwo posiada swój instytut certyfikujący. Wielu producentów europejskich decyduje się na produkcję w krajach azjatyckich – nie zapominają oni jednak o jakości i bezpieczeństwie, badając swoje produkty na miejscu.

BOPSS SERWIS Zaprasza do zakupów!

ALFA-ROMEO AUDImark_bwmmark_chevroletmark_chryslermark_citroenmark_daciamark_daihatsumark_deawoomark_dodgemark_fiatmark_fordmark_hondamark_hyundaimark_infinitimark_jaguar
mark_jeepmark_kiamark_lanciamark_land-rovermark_lexusmark_mazdamark_mercedesmark_miniMITSUBISHINISSANOPELPEUGEOTPORSCHERENAULTROVERSAAB-CZRNY
SEATSKODASMARTSUBARU_CZARNESUZUKITOYOTAVOLVOVW
Zapraszamy do oglądania
Zapytaj o felgi

Powered by 123ContactForm | Report abuse

Zapytaj o opony

Powered by 123ContactForm | Report abuse

Zapytaj o naprawę

Powered by 123ContactForm | Report abuse